Телефон
Пожалуйста, скажите, что узнали номер на сайте 0512.com.ua
12 очень хорошо
(18 оценок)
Высокие оценки пользователей за Співвідношення
142 просмотра в июне
5 человек рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Фотоальбомы (1)

Информация о компании

О нас
Наша компанія "Миколаївський обласний інжиніринговий центр" заснована в 2008 році і вже 14 років успішно працює на ринку інжинірингових послуг.Починаючи з основного виду діяльності - технічного нагляду за будівництвом та технічного обстеження будівель і споруд ми постійно розвивалися і розширювали спектр професійної діяльності.На сьогоднішній день наша компанія надає всі види інжинірингових послуг. В нас сформувалася згуртована команда висококваліфікованих архітекторів, інженерів, менеджерів, які пройшли необхідну сертифікацію і постійно підвищують свій професійний рівень.Ми пишаємося тим, що ми енергійні, цілеспрям...

Наша компанія "Миколаївський обласний інжиніринговий центр" заснована в 2008 році і вже 14 років успішно працює на ринку інжинірингових послуг.

Починаючи з основного виду діяльності - технічного нагляду за будівництвом та технічного обстеження будівель і споруд ми постійно розвивалися і розширювали спектр професійної діяльності.

На сьогоднішній день наша компанія надає всі види інжинірингових послуг.

В нас сформувалася згуртована команда висококваліфікованих архітекторів, інженерів, менеджерів, які пройшли необхідну сертифікацію і постійно підвищують свій професійний рівень.

Ми пишаємося тим, що ми енергійні, цілеспрямовані, прогресивні, компетентні.

Високопрофесійна команда співробітників, сучасна матеріальна база дозволяє нам виконувати роботи якісно і в короткі терміни.

Завдяки цілеспрямованій праці колективу "Миколаївський обласний інжиніринговий центр" був удостоєний звання "Компанія року 2019".

Гарантії при співробітництві з нами 

  • Високоякісне виконання робіт будь-якої складності

  • Оперативність та конфіденційність

  • Послуги сертифікованих спеціалістів

  • Лояльна цінова політика

  • Укладання договорів з гарантованими термінами виконання

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователям нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва. Это поможет многим принять правильное решение. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Якість послуг
0/12
Співвідношення
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: